אודות
העורב הלבן

אודות
העורב הלבן

העורב הלבן עוסק במתן שירותים מקצועיים לאירועי ספורט כגון ייעוץ, ליווי וניהול מקצועי של האירוע, אתר רישום וסליקה לאירוע, שיווק ופרסום לאירוע, מדידת זמנים, צילום וכד'. הפקות ספורט ייחודיות מותאמות ותפורות עבור ארגונים, חברות וקבוצות.

WhiteCrow - הפקת אירועי ספורט

קצת על העורב הלבן והקשר שלו לעולם הספורט

מייסד העורב הלבן, מידד לוי, עוסק בספורט מגיל צעיר, התחרה בטריאתלונים בשנות ה-90 המוקדמות כאשר הטריאתלון היה בתחילת דרכו. בשנת 2012 נבחר מידד לחבר הנהלה באיגוד הטריאתלון, ושימש כגזבר האיגוד עד 2016. בתקופה זו היה מעורב בליגת הטריאתלון ועסק בין היתר בהפקה בפועל של תחרויות טריאתלון.
 
בשנים 2016-2019 עבד בחברה מובילה בהפקת אירועי ספורט כמנהל התחרויות ואירועי הספורט, שם ניהל בפועל עשרות אירועים שונים.
 
אחרי שנים רבות בתחומי מקצוע שונים, מצא מידד את המקום הטבעי שלו. הדבר בא לידי ביטוי בתשוקה, מחוייבות, אחריות, שירות ובביצוע. הוא פשוט מאוד אוהב את מה שהוא עושה.

רקע אישי

מידד הינו בעל תארים בחשבונאות, מנהל עסקים ומשפטים. התמחות בחשבונאות משרד סומך-חייקין (KPMG). התמחות במשפטים משרד עו"ד זאב שרף.

מעורב בספורט מגיל צעיר בעיקר בכדורסל. גילה את עולם הטריאתלון לפני הגיוס בשנת 1989 ומאז ועד היום זהו ענף הספורט האהוב עליו. 

במהלך ה-8 שנים האחרונות מידד היה מעורב בהפקת עשרות רבות של אירועי ספורט שונים ומגוונים, הן במסגרת תפקידו כחבר הנהלה באיגוד הטריאתלון והן כמנהל מחלקת התחרויות ואירועי הספורט של חברה מובילה בתחום.

בשנת 2020 הקים מידד את העורב הלבן, מתוך רצון לגרום לאנשים לחוות את אירוע הספורט במקום רק להשתתף בו.

מידד לוי - העורב הלבן הפקות ספורט
X